Battle royale türü oyunu Fortnite ile başarıyı yakalayan Epic Games, Steam platformuna rakip olarak Epic Games Store’un duyurusunu yapmıştı. Epic Games Store’un bir nevi tanıtımı olabilecek, 79.99 TL ve üzeri oyunlarda geçerli 60 TL değerinde kupon dağıtmaya başladı.

   Valve’in Steam’a rakip olarak duyurduğu Epic Games Store hızla başarısını sürdürüyor.  Epic Games’in oyun kütüphanesi Epic Games Store’da 19 Aralık tarihinde başlayan ve 1 Ocak 2020 tarihine kadar her gün 1 ücretsiz oyun vereceğini açıklamıştı. 

19 Aralık tarihinden itibaren  ücretsiz oyunlar vermeye başlayan Epic Games Store ayrıca “Yılbaşı İndirimi” indirimi kapsamında 79.99 TL ve üzeri fiyatlarda geçerli tam 60 TL değerinde indirim kuponu tanımlamaya başladı. 

Epic Games Store’un ön siparişteki oyunları haricinde tüm oyunlarda kullanılabilecek olan bu kodla birlikte önemli oyunlar büyük indirimlerle satın alınabilecek. Kupon hakkında Epic Games tarafından yapılan açıklama ise şöyle; 

“Her Uygun Satın Alma İşleminden Sonra, Size 60 TRY Değerinde Başka Bir Epic Kuponu Veriyoruz. Mağazadan 79,99 TRY veya daha yüksek fiyatlı uygun bir oyun almak için 60 TRY değerindeki Epic Kuponu’nu kullanın (promosyon döneminde), 60 TRY değerinde başka bir Epic Kuponu kazanın. Not: Kuponların süresi 1 Mayıs 2020 günü saat 10:59’da (GMT+3) sona erecektir.”

Oyun Fiyatlarında Önemli İndirimler

Division 2 Gold Edition 100 TL yerine 40 TL

Red Dead Redemption 2 240 TL yerine 180 TL

Detroit Become Human 140 TL yerine 80 TL’ye düşüyor.

Kuponların son kullanma tarihi ise 1 Mayıs 2020 olarak açıklandı. 

Share:

administrator

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir