Steam indirimlerine hız kesmeden devam ediyor. Bu kez vitrinde Grid ve Grid Autosport ikilisini görüyoruz. İkilinin fiyatı 151 TL iken şu an 47,05 TL’ye satın alınabilmektedir.

GRID hakkında bilgi verecek olursak;

Grid oyun ana ekranında bizleri iki farklı oyun modu karşılıyor. Career ve Multiplayer. Career bölümünde bildiğimiz üzere kariyer yaparken, Multiplayer bölümünde diğer oyuncularla mücadele ediyoruz.

Career bölümünde toplam altı kategori de yüze yakın etkinlik bulunmaktadır. Kategorilerdeki yarışları tamamlayarak final yarışına kadar ilerlemek asıl hedef. 

Grid içerisinde “Free Play” bölümü diye adlandırılan bir bölüm daha mevcut. Bu bölümde yarış standartlarını kişiselleştirme özellikleri mevcut. Bölümlerdeki oyun sonu skorlardan sonra   tecrübe puanı ve  oyun içi krediler kazanıyoruz.

Grid Garaj

Garaj içerisinde farklı türlerden çeşitli araçlara yer verilmektedir. Bunlardan bazıları; Touring, Stock, Tuner, GT ve Invitational disiplinleri altında Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, BMW, Chevrolet, Dodge, Ferrari, Ford, Honda, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Porsche, Renault, Subaru, Volkswagen ve Volvo gibi markaların bir çok marka ve  model satın alınmayı bekliyor.

Grid’de toplam da 13 Adet pist mevcut. Garajımızı genişletmek için pistleri en iyi şekilde kullanıp puan toplamamız gerekmektedir. 

Share:

administrator

2 Comments

  • AffiliateLabz, 16 Şubat 2020 @ 13:32 Reply

    Great content! Super high-quality! Keep it up! 🙂

  • BrianHog, 30 Mart 2020 @ 03:18 Reply

    Thanks, this website is extremely handy.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir